Forum Terierkowo Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Championaty-zasady przyznawania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Wystawy / Championy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nokian73



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Pruszków

PostWysłany: Śro 19:02, 29 Sie 2007    Temat postu:

To ja wklejam zasady obowiązujące na Łotwie, bo to ostatnio przerabiałam

Młodzieżowy : 3 CACJ, jeśli ma championat wystarczy 1 CACJ. Niestety Łotysze zmienili zasady dla Polaków trzeba mieć młodzieżowy championat innego kraju niż Polska Sad

Champion : 3 CAC, między pierwszym CAC a ostatnim CAC musi upłynąć 1 rok i 1 dzień. Jeśli ma championat wystarczy 1 CAC. Przyznawany tylko jeden CAC na płeć spośród psów z klasy otwartej, championów i pośredniej. Jeśli ma Młodzieżowy Championat Łotwy (musi byc zdobyty poprzez 3 CACJ) wystaczy 1 CAC, między pierwszym CACJ a CAC musi upłynąć 1 rok i 1 dzień. Jeśli ma się już Championat Łotwy, nie otrzymuje się CAC.

Za dyplom championa trzeba zapłacić. Cena jest uzależniona od tego czy chce się otrzymac rozetkę, czy nie. Za młodzieżowy: 15 euro z rozetką, 10 euro bez rozetki. Za dorosły 20 euro z rozetką, 10 bez rozetki.
Dokumenty wysyła się faxem, wpłata na konto i się czeka Smile Nie wiem jak długo, bo jeszcze championatu nie dostaliśmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Irish



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 17:57, 04 Wrz 2007    Temat postu:

A ja chciałem zapytać o zasady, a w zasadzie o formalności związane z przyznaniem Młodzieżowego Championa Polski. Wysłałem wniosek on-line wypełniony na stronie związku, dziś mija półtora tygodnia, a ja nie dostałem żadnego maila czy wiadomości choćby z przyjęciem wniosku do rozpatrzenia. Jak długi jest czas oczekiwania?Czy dostaje się jakieś potwierdzenie (wspomniane wyżej)? Kiedy wypadałoby tam zadzwonić i się upomnieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Flaire
Weteran


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 10529
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 18:02, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Irish napisał:
A ja chciałem zapytać o zasady, a w zasadzie o formalności związane z przyznaniem Młodzieżowego Championa Polski. Wysłałem wniosek on-line wypełniony na stronie związku, dziś mija półtora tygodnia, a ja nie dostałem żadnego maila czy wiadomości choćby z przyjęciem wniosku do rozpatrzenia. Jak długi jest czas oczekiwania?Czy dostaje się jakieś potwierdzenie (wspomniane wyżej)? Kiedy wypadałoby tam zadzwonić i się upomnieć?
Ja już dwa razy dostałam pocztą dyplom championatu ok. 3-4 tygodnie po wysłaniu internetowego wniosku. Żadnego wcześniejszego potwierdzenia nie było (zresztą żadnego nie oczekiwałam).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zadziorny
Administrator


Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 41834
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto 18:07, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Irish ja czekałem pół roku Rolling Eyes (z tym że wniosek wysłałem pocztą). Dzwonić możesz od razu, tak na wszelki wypadek aby się gdzieś nie zawieruszył Cool Very Happy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 18:27, 04 Wrz 2007    Temat postu:

A co macie na myśli mówiąc (nie raz słyszałam, ale wtedy mnie to wcale nie interesowało Smile ) o dużym i małym CWC? Czym one się różnią i po co to rozróżnienie? Chodzi o wystawy międzynarodowe/klubowe i krajowe? Czy całkiem coś innego? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Wto 18:31, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Duże CWC zdobywa się na wystawach międzynarodowych i klubowych, małe na krajówkach. Do uzyskania championatu potrzebujesz 3 wniosków - 2 z wystaw krajowych (małe CWC) oraz jednego z wystawy międzynarodowej lub klubowej (duże CWC).
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto 18:34, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Co do wniosku o championat - najlepiej wysłać tuż po wystawie, na której się championat uzyskało. Potwierdzenia nie przysyłają, ale ja dzwoniłam do Związku do Warszawy z zapytaniem czy mój wniosek do nich dotarł. Później zostaje już tylko czekać na listonosza Smile

Ja czekałam około dwóch miesięcy.
Powrót do góry
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 18:41, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Ali napisał:
Do uzyskania championatu potrzebujesz 3 wniosków - 2 z wystaw krajowych (małe CWC) oraz jednego z wystawy międzynarodowej lub klubowej (duże CWC).

A jest jakiś limit czasu, w którym trzeba się zmieścić? Bo wiem, że pół roku między pierwszym, a trzecim CWC to minimum, ale czy jest też jakieś maksimum? Hmmm
I czy te małe CWC są konieczne? A jakbym chciała robić championat tylko na wystawach klubowych - to co? Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Roksana
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 281
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa-Marki

PostWysłany: Wto 18:58, 04 Wrz 2007    Temat postu:

to oczywiście możesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Wto 19:02, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Wydaje mi się, że nie ma limitu maximum, ale niczego sobie uciąć nie dam. Aczkolwiek nigdy o nim nie słyszałam Smile
Powrót do góry
Sirion
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 3989
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Wto 20:38, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Można robić tylko na klubowych, ale wtedy to trzy lata zajmie, bo oficjalna klubówka jest jedna w roku !
Górnego limitu czasu nie ma, w każdym razie regulaminy o czymś takim nie mówią.
Z tymi elektronicznymi wnioskami to się nie denerwujcie tak. Zgłoszenia zwykle dochodzą bez problemu. Termin otrzymania championatu jest najbardziej determinowany przez oddziały, które mają w 45 dni na wysłanie protokołu do ZG. Póki ich nie ma, to championatu nie wystawią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 21:36, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Sirion napisał:
Można robić tylko na klubowych, ale wtedy to trzy lata zajmie, bo oficjalna klubówka jest jedna w roku !

Hmmm W tym roku w maju był Czaplinek, w listopadzie jest Poznań... to która z nich jest nieoficjalna? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Wto 21:56, 04 Wrz 2007    Temat postu:

W Czaplinku była Krajowa Terierów i Czarnych Terierów, nie Klubowa Smile
Powrót do góry
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 21:58, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Acha. Dzięki, Ali! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fuka
Weteran


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 2857
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 5:24, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Anisha, to ja tu tak przy okazji nadmienie, ze jezeli sie zgłosisz rzeczywiscie do Poznania, to mimo, ze masz już młodzieżowy championat - warto wykorzystac jedyna w życiu Shaglutka mozliwosc i zgłosic go do młodziezy. On na dorosłe tytuły ma jeszcze kupe czasu, one sa trudniejsze do zdobycia - bo trzeba najpierw wyjsc z klasy, a pozniej wygrać ze zwyciezcami pozostałych dorosłych klas. A zeby zdobyc młodzieżowy tytuł "wystarczy" wygrac w klasie. Co moze wcale nie byc takie łatwe, na tych wystawach z reguły pojawia sie wielu chetnych do wpisania sobie MŁ.ZW.KL i Mł.ZW.PL...
Shaglutek i tak ze wzgledu na wiek bedzie mial pewne fory - jest dojrzalszy od 9miesiecznych szczylow, ktore tez moga sie pojawic na ringu.

Jezeli zas chodzi o jego dorosły championat - to warto by było znależć sobie teraz jakas mała wystawe, na ktorej moglby zdobyc swoje pierwsze CWC i wtedy w przyszłym roku - bedziecie mieli odbebniony półroczny okres Very Happy
W tym roku najbliżej Was bedzie jeszcze pażdziernikowe Przechlewko i listopadowy Włocławek. Jest spora szansa, ze Wam licznik ruszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Wystawy / Championy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island