Forum Terierkowo Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Trójmiejskie trymparty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 267, 268, 269  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Spotkania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goranik
Weteran


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 4129
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kielno :):):)

PostWysłany: Sob 21:37, 24 Mar 2007    Temat postu:

impreza byla taka fajna ze ja dopiero dzis wrocila do zywych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wix



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 105
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: gdańsk/warszawa

PostWysłany: Nie 16:59, 25 Mar 2007    Temat postu:

pytanie za 100 pkt- czy moge wrzucic fotki Waszego autorstwa na Rastowa strone www? jesli tak, jak mam je podpisac? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hanik
Gość





PostWysłany: Wto 8:24, 03 Kwi 2007    Temat postu:

No to ja mam pytanie, bo cieplutko się za oknem zrobiło i zaczyna się sezon grilowy. Kiedy robimy następne trymparty? Oczywiście zapraszam do mnie Very Happy Ogródek nieduży, ale piechy spoko się pomieszczą. W domu,dużo miejsca, na tarasie też. Czekam na konkretne propozycje terminu Laughing
Powrót do góry
Gosia_i_Luka
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 2877
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 11:54, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Święta idą, myślę, że jakiś termin będzie można ustalić dopiero po nich, bo na razie wszystkim kurczaki i baranki w głowach. Very Happy

Ale już się nie mogę doczekać! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hanik
Gość





PostWysłany: Wto 13:01, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Trzeba też wymyśleć coś wegetariańskiego do grilowania. Bo z tego co pamiętam nie wszyscy są mięsożerni Laughing
Powrót do góry
Hanik
Gość





PostWysłany: Wto 13:06, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Hanik napisał:
Trzeba też wymyśleć coś wegetariańskiego do grilowania. Bo z tego co pamiętam nie wszyscy są mięsożerni Laughing


Dla goranika zrobimy grilowane oliwki Laughing
Powrót do góry
Gosia_i_Luka
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 2877
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 14:02, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Grillowany bakłażan - mniam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hanik
Gość





PostWysłany: Wto 14:35, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Dobra zbierajcie pomysły na grilowane przysmaki a potem będziemy realizować. Anisha coś wspominała o skrzydełkach słodko-kwaśnych. Co prawda to nie wegetariańskie ale ja chętnie zjem bom mięsożerna Very Happy
Powrót do góry
goranik
Weteran


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 4129
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kielno :):):)

PostWysłany: Wto 15:01, 03 Kwi 2007    Temat postu:

ja oczywiscie tez sie pisze na trymgrillparty Very Happy
moge sie nawet tylko przygladac,`samo wasze towarzystwo jest dla mnie rozkosza Twisted Evil
musimy tylko zgrac sie z ciepla pogoda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 15:04, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Hanik, właśnie z głowy mi te myśli o skrzydełkach na trymparty chyba wyjęłaś Very Happy

Jest tylko jedno "ale" - dla przeciętnego człowieka zawsze liczyłam po 5-6 skrzydeł, a na jeden rzut grilla wchodzi około tuzina, czyli dla dwóch osób. Czas pieczenia - około godziny, czasem nawet dłużej jeśli skrzydła są spore i chcemy jeść dopieczone Wink Nie można ich zostawić na pastwę losu, trzeba siedzieć i przewracać na wszystkie strony, żeby się nie spaliły, bo miód (składnik marynaty) strasznie szybko się karmelizuje, a potem węgli Sad . Licząc, że byłoby nas około 10 osób, wychodzi na to, że lekko licząc 5 godzin (ale pewnie wyszłoby więcej) trzeba spędzić przy grillu... Sad A co z trymowaniem? Confused Czasu zabraknie... Rolling Eyes

P.S. Ja się z tych skrzydeł nie wykręcam, ale pomyślałam, że może zamiast nich lepiej dobre szaszłyczki? Takie mięsno- warzywne, a dla goranik i innych roślinożerców Very Happy Wink (a są inni tacy wśród nas?) mogłyby być z cukinią w miejscu mięsa - też dobre! Poza tym 20 minut i gotowe, a na grilla na raz wchodzi z 10, czyli można w godzinę obrócić dwa rzuty . Co Wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wix



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 105
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: gdańsk/warszawa

PostWysłany: Wto 15:08, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Anisha napisał:
Takie mięsno- warzywne, a dla goranik i innych roślinożerców Very Happy Wink (a są inni tacy wśród nas?)


melduję się Wink Very Happy
aczkolwiek tak jak pisała Magda

goranik napisał:
ja oczywiscie tez sie pisze na trymgrillparty Very Happy
moge sie nawet tylko przygladac,`samo wasze towarzystwo jest dla mnie rozkosza Twisted Evil
musimy tylko zgrac sie z ciepla pogoda Smile


Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Anisha
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7427
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 15:14, 03 Kwi 2007    Temat postu:

goranik napisał:
musimy tylko zgrac sie z ciepla pogoda Smile

A to koniecznie!!! Mnie się wydawało, że już jest ciepło i w weekend ubrałam się "wiosennie", a teraz nie mogę odłożyć chusteczek dalej niż pół metra od siebie żeby nadążyć z łapaniem kataru... FUUUUJ Evil or Very Mad

wix, to Ty też bezmięsna? Właściele borderów mają to w umowie kupna szczeniaka, czy jak? Wink Ach, rozumiem - bordery zjadają Wasze mięso, tak? Biedne dziewczyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wix



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 105
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: gdańsk/warszawa

PostWysłany: Wto 15:41, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Evil or Very Mad no pewnie, jak sie ma bordera to nie ma lekko.. o chlebie i wodzie.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hanik
Gość





PostWysłany: Wto 16:01, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Anisha jak uważasz. Spotkać się możemy dużo wcześniej, żeby i na grilowanie starczyło i na obracanie skrzydełek. Ale jak to takie skomplikowane, możemy zostać przy szaszłykach. Też mniam, mniam Very Happy
Goranikowi i wix zrobimy szaszłyki warzywne Laughing jadłam też oscypka z grila z żurawiną. Ale skąd tu oscypka wziąć Cool
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto 16:03, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Z BOMI Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 267, 268, 269  Następny
Strona 22 z 269

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island