Forum Terierkowo Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Swiatowa w Paryzu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Wystawy / Archiwum wystaw / Wystawy 2011 / Zagraniczne Podboje 2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PS
Zaangażowany


Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 21:22, 09 Lip 2011    Temat postu:

Jura napisał:
Kurczaki, mnie się nie otwiera (jakiś błąd serwer?) i dalej oprócz tego, co powyżej nic nie wiem.

nie tylko Tobie Crying or Very sad
odkąd zaczęto podawać elektroniczne wyniki nigdy nie było takiego badziewia jak u tych żabojadów NieOK
Powrót do góry
Zobacz profil autora
beata
Zaangażowany


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 2611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Nowy Sacz

PostWysłany: Sob 22:44, 09 Lip 2011    Temat postu:

Bo ,nawet slownik francusko polski nie pomogl zeby zobaczyc zdjecia ,mam tyko nazwisko sedziego i dalej jakies dane ,ze cos z serwerem wiec probowalam przeniesc na Microsoft Ex... jakis tam i zaczely mi pokazywac sie jakies alfabetyczne tabele - wiec szybko wycofalam sie z tej czynnosci i nie zobaczylam Skye's. Sad Sad Crying or Very sad Wink moze jakos inaczej da sie to pokazac?prosze ,bardzo prosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
imago
Zaangażowany


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 2916
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 22:54, 09 Lip 2011    Temat postu:

Jura napisał:
Co by nie było - nieźle jednak "naszym" poszło. No i tatusiowi naszej Flopi, też.

Jura, a mogłabyś napisać co wywalczył Sterling Nan Conquistador (szacowny ojciec mojej potworzycy?), przynajmniej coś więcej niż napisałaś do tej pory? Mi się nie otwiera, a nie bardzo chce mi się kombinować i szukać Embarassed
Jeszcze raz gratulacje dla NASZYCH Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bo
Weteran


Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 5150
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Nie 10:29, 10 Lip 2011    Temat postu:

Linki były do wyników poszczególnych ras, ale takiego badziewia jak w Paryżu z żadnej wystawy nie serwowali. U Francuzów makabra.
Serwery nie chodziły, zdjęć nie było, albo nie mogę znaleźć. Francuska magia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bo
Weteran


Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 5150
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Nie 10:37, 10 Lip 2011    Temat postu:

Jura napisał:
Pomęczyłam, pomęczyłam i stronkę otworzyłam, ale nadal nie wszystko jest jasne, bo z młodzieżą AT trochę chyba jest pokiełbaszone i nie znajduję potwierdzenia słów nitencji. Co by nie było - nieźle jednak "naszym" poszło. No i tatusiowi naszej Flopi, też.

Andżelikę widziała na finałach młodzieży, więc chyba ona wygrała i na FB widziałam zdjęcie z finałów młodzieży, gdzie też widać airedale z Andżeliką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bo
Weteran


Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 5150
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Nie 11:02, 10 Lip 2011    Temat postu:

Airedale Terrier Classe OUVERTE MALE Juge : M. THUAL Jean-Paul
27165 DUCKY DOG OF UTLEY 3e EXCELLENT
27166 JOVAL VICTORY OF THE MIND - ABSENT
27167 OAK GROVE EUSKADI - EXCELLENT
27168 PLAYBOY KOCIA LAPKA - EXCELLENT
27169 QUICK FLY MAVERICK 2e EXCELLENT RCACS
27170 STERLING NAN CONQUISTADOR 1er EXCELLENT CACS - CACIB
27171 STEROS EASYGOING - EXCELLENT
27172 TERRYDALE HK ICEPOND TOP SHELF - EXCELLENT
27173 ZAMFIR POEZJA RUCHU 4e EXCELLENT
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bona
Zaangażowany


Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 313
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Nadarzyn

PostWysłany: Nie 16:27, 10 Lip 2011    Temat postu:

Znalazłam wyniki Airedale u rumunów... mam nadzieję, że nie ma błędów:

Airedale Terrier Classe INTERMEDIAIRE MALE
27158 ALL AROUND IS CHAOS GINGERDREAM 4e EXCELLENT
27159 EARTH BOUND SPIRIT OF UTLEY - TRES BON
27160 EIGHTH GUARDIAN OF UTLEY 2e EXCELLENT
27161 EYE OF THE TYGER DES TIP-TOP TERRIERS - EXCELLENT
27162 GINGERDREAM ALL EYES ON ME 1er EXCELLENT
27163 MODERATOR KEMENTARI - EXCELLENT
27164 RUS KORNELS LADNY PAREN 3e EXCELLENT

Airedale Terrier Classe OUVERTE MALE
27165 DUCKY DOG OF UTLEY 3e EXCELLENT
27166 JOVAL VICTORY OF THE MIND - ABSENT
27167 OAK GROVE EUSKADI - EXCELLENT
27168 PLAYBOY KOCIA LAPKA - EXCELLENT
27169 QUICK FLY MAVERICK 2e EXCELLENT RCACS
27170 STERLING NAN CONQUISTADOR 1er EXCELLENT CACS - CACIB javascript:emoticon('')
27171 STEROS EASYGOING - EXCELLENT
27172 TERRYDALE HK ICEPOND TOP SHELF - EXCELLENT
27173 ZAMFIR POEZJA RUCHU 4e EXCELLENT

Airedale Terrier Classe TRAVAIL
27174 CHICCO VOM TRINGENSTEINER SCHELDERWALD - TRES BON
27175 MONTGOMERI ALAMEIN RAIDER'S ANTANIA - ABSENT

Airedale Terrier Classe CHAMPION MALE
27176 AMERICAN GIGOLO DU CLOS DE CLAIRDOUET - EXCELLENT
27177 BALZAC DU BARLET EN GOHELLE - EXCELLENT
27178 DARBYWOOD'S BRAND NEW DAY 1er EXCELLENT RCACIB
27179 FALCO VON DEN DREI GLEICHEN - EXCELLENT
27180 GOLARD SHOW STYLE - EXCELLENT
27181 HURBIE VAN'T ASBROEK 4e EXCELLENT
27182 JOVAL-ARILY GRAND ILLUSION - EXCELLENT
27183 LEXUS DE ANZUR - ABSENT
27184 OF RIVERTHALE GUST - TRES BON
27185 RENOIR POEZJA RUCHU 2e EXCELLENT
27186 RUS KORNELS EGO VELICHESTVO - TRES BON
27187 SHER BARNI 3e EXCELLENT
27188 SIROCCO'S PRIDE HARRY - EXCELLENT
27189 STERLING NAN ARISTOKRAT - EXCELLENT
27190 STIRLING SKANDHU - ABSENT

Airedale Terrier Classe JEUNE MALE
27191 BOUND FOR GLORY GINGERDREAM - EXCELLENT
27193 ELTING ZHIVENCHY - EXCELLENT
27194 JOVAL ON ANGEL'S WINGS - ABSENT
27195 MALHAM COVE ALWAYS ON THE TOP 2e EXCELLENT
27196 NAVIGATOR OF DUSTMOUNTAIN - EXCELLENT
27197 PERRY VOM SANDBEND 4e EXCELLENT
27198 SHER WILD THORN 1er EXCELLENT
27199 YOUNG DUKE'S IVANHOE 3e EXCELLENT

Airedale Terrier Classe PUPPY
27200 RUS KORNELS YAVNY LEADER - PROMETTEUR

Airedale Terrier Classe VETERAN
27201 BRAIT LEND BOURJEOUS 2e EXCELLENT
27202 RUS KORNELS MIRON VIVAT 1er EXCELLENT Meilleur Vétéran

Airedale Terrier Classe INTERMEDIAIRE FEMELLES
27203 DINASTIA IZ DOMA KHALIF - EXCELLENT
27204 FILDALE WOODO CHILD 2e EXCELLENT
27205 GIAMBATTISTA OF THE AIRE VICTORY 1er EXCELLENT
27206 RUS KORNELS LUCHEZARNAYA ZVEZDA 3e EXCELLENT

Airedale Terrier Classe OUVERTE FEMELLES
27207 ALOIZ DELI CESEYA - EXCELLENT
27208 ALOIZ DELI BARBARA LAIK - EXCELLENT
27209 CHETRIAN FORZA KERZA - EXCELLENT
27210 CHLEA DU BARLET EN GOHELLE - EXCELLENT
27211 E'HEXE FURST OF CASTELL - EXCELLENT
27212 EVERLASTING LOVE DU CLOS DE CLAIRDOUET 3e EXCELLENT
27213 GEORGEOUS BLOOMING DALE - EXCELLENT
27214 GRACE LOVING DANILI - EXCELLENT
27215 HILARY HERSHEL ADIA AVI 1er EXCELLENT CACS - CACIB BOB
27216 HIRA DES SOURCEBOISTONNIN - EXCELLENT
27217 IT VAN'T ASBROEK 4e EXCELLENT
27218 JOVAL FAITH IN OUR HEART - ABSENT
27219 RUS KORNELS LUCHSHAYA VSEGDA - EXCELLENT
27220 RUS KORNELS STOLICHNAYA KRASAVITSA - EXCELLENT
27221 SHER GLORIA GLAFIRA - ABSENT
27222 SHER KAMELIA AIRINI - EXCELLENT
27223 STACEY OF MALTON 2e EXCELLENT RCACS
27224 STERLING NAN FISH GOLD - EXCELLENT
27225 STERLING NAN VITOSLAVITSA - EXCELLENT

Airedale Terrier Classe CHAMPION FEMELLES
27226 ALOIZ DELI VLADA OVACIYA - EXCELLENT
27227 BIATRICHE FROM NEW MILLENIUM FOR SHER - EXCELLENT
27228 BITTERSWEET SYMPHONY OF UTLEY - EXCELLENT
27229 CHARMING JOCELYN OF NESSLAND - EXCELLENT
27230 DAMASK ROSE OF UTLEY 3e EXCELLENT
27231 DIDI MADE BABY BELL - EXCELLENT
27232 JOVAL SET THE WORLD ON FIRE 1er EXCELLENT RCACIB
27233 KELLY OF MALTON 2e EXCELLENT
27234 KOMET ALEXANDRIA RAIDER'S ANTANIA - EXCELLENT
27235 LADY PI V. 'T SEEBOSCH 4e EXCELLENT
27236 LOIS LANE OF DUSTMOUNTAIN - EXCELLENT
27237 RUS KORNELS MODNAYA SHTUCHKA - EXCELLENT
27238 RUS KORNELS NESRAVNENNAYA SCARLETT - EXCELLENT
27239 SHER KORI RUS STAR - EXCELLENT
27240 TIERRA GREENFIELD'S RUBY - ABSENT
27241 VADEMAIR BEAUJOLAIS FOR MIDALE - EXCELLENT
27242 VIVAT VICTORIA IZ DOMA HALIF - ABSENT
41666 RUS KORNELS RUSSKY ARISTOKRAT - ABSENT

Airedale Terrier Classe JEUNE FEMELLES
27243 ALOIZ DELI CHERRY BRENDY - EXCELLENT
27244 BAYLE OF ARES DELIGHT - EXCELLENT
27245 BRAIT LEND INTRIGA ISABEL 4e EXCELLENT
27246 FERTITA DU COTEAU DES LEVRIERS - EXCELLENT
27247 FLAIRE KARPATKA - EXCELLENT
27248 GINGERDREAM BORN TO BE WILD 1er EXCELLENT
27249 NEDELLA CITY LIGHTS - EXCELLENT
27250 RUS KORNELS ISTINNAYA TSENNOST 2e EXCELLENT
27251 SHER ULYBKA FORTUNY - TRES BON
27252 SHER WHITE ROSE 3e EXCELLENT
27253 WONDERFUL EMPRESS OF NESSLAND - TRES BON
27192 ELTING ZHENEVA - EXCELLENT

Airedale Terrier Classe PUPPY FEMELLES
27254 GUCCI VON KONIGS TERRY - PROMETTEUR
27255 STERLING NAN FAMILY JEWEL - TRES PROMETTEUR Meilleur Puppy
41667 SARRACO LINDA LUCRECIA - ABSENT

Airedale Terrier Classe VETERAN FEMELLES
27256 LAROKS LORIEL SOLTA DALL ITALIA 2e EXCELLENT
27257 TERRIER BAND CURIOUS FIDGETR 1er EXCELLENT
Brawo Brawo Brawo
Powrót do góry
Zobacz profil autora
beata
Zaangażowany


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 2611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Nowy Sacz

PostWysłany: Nie 16:53, 10 Lip 2011    Temat postu:

A moze jednak ktos znajdzie Skye;s w Paryzu . Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
imago
Zaangażowany


Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 2916
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:30, 10 Lip 2011    Temat postu:

Bona napisał:

27170 STERLING NAN CONQUISTADOR 1er EXCELLENT CACS - CACIB javascript:emoticon('')

Wow Shocked , pięknie Very Happy Very Happy Very Happy .
Gratulacje od Iniemamocnej Flopi Erbetki dla Tatusia
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sirion
Weteran


Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 3989
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Nie 19:55, 10 Lip 2011    Temat postu:

Ja wiem z facebooka, że ZŚ wziął Olivia Independent Spirit (chyba tak się nazywa, piszę z pamięci), czarny pies w fińskich rękach, a najlepsza suką była suczka też z Olivii w rękach Roberta Kanasa (blondynka dla odmiany). W juniorach oba tytuły (pies i suka) dla skye terrierów z francuskiej hodowli Patricii Vincent (nazwy nie przytoczę, bo francuska i skomplikowana).

A o organizacji to się naczytałam .... No powiedzmy sobie .... kiepska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PS
Zaangażowany


Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 13:09, 11 Lip 2011    Temat postu:

beata napisał:
A moze jednak ktos znajdzie Skye;s w Paryzu . Laughing

proszę bardzo Smile
Skye Terrier Classe CHAMPION MALE Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT NOAP CHAROIT MODEN STYLE FLYONG SKY Prop : Mme POPOVA Larisa - Prod : Mme NEKRASOVA
2e EXCELLENT SHOWSTOPPER OF MORNINGSKY Prop : Mme SPINNROCK Elke - Prod : Mme SPINNROCK Elke
3e EXCELLENT OF SKYELINE EDEN GLASSIE Prop : Mme SAINIO Kirsi - Prod : Mme SAINIO Kirsi
4e EXCELLENT SKYEWALKER´S JUMPIN´JACK FLASH Prop : Mme BERGSTROM Tina Toft - Prod : Mme BERGSTROM Tina Toft
- EXCELLENT SOLANA BIG LEBOWSKI Prop : Mme SHIUE Michelle - Prod : Mme SHIUE Michelle
- EXCELLENT SUPERSTAR-VALLEES ENGISSOISES DE SATSI Prop : M. JOAO Arthur - Prod : M. ISTAS Francois
- EXCELLENT ANGELSKYE FREEDOM'S DREAM Prop : Mme CALISTRI Laura - Prod : Mme BUDDE Angela
- EXCELLENT COCK-A-DOODLE-DOO DES VALLEES ENGISSOISES Prop : M. Mme DROCHON Philippe et Nathalie - Prod : M. Mme DROCHON Philippe et Nathalie
- EXCELLENT GOLD MONARH NICOLAS NERO Prop : M. Mme FADEEVA O. / SANDLER M. - Prod : M. SANDLER M.
- TRES BON DEXTER IN LOVE DE LA FORET DE CARENCY Prop : M. VINCENT Laurent - Prod : M. Mme VINCENT Laurent et Patricia
- TRES BON SHADES OF GOLD OF MORNINGSKY Prop : Mme SPINNROCK Elke - Prod : Mme SPINNROCK Elke
- ABSENT TALK ABOUT OF MORNINGSKY Prop : Mme M. RASTEDTER Claudia / PEPER Wilfried - Prod : Mme SPINNROCK Elke

Skye Terrier Classe INTERMEDIAIRE MALE Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT FINNSKY MUSTANG Prop : Mlle KITTI Carina - Prod : MM. DAHLBOM / KITTI
2e EXCELLENT FINNSKY MOMENTOUS Prop : Mme STEWART Elizabeth - Prod : M. Mme DAHLBOM Thea / KITTI Carina
3e EXCELLENT BRAVEHEART DELL'ANTICA CALEDONIA Prop : Mme CALISTRI Laura - Prod : Mme CALISTRI Laura
- BON BRIGTH SUN DELL'ANTICA CALEDONIA Prop : Mme TOUFFET Dominique - Prod : Mme CALISTRI Laura

Skye Terrier Classe JEUNE MALE Juge : M. ESCOFFIER Jean-Louis
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé

Skye Terrier Classe OUVERTE MALE Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT CACS - CACIB OLIVIA SPIRIT OF AMERICAN IDOL Prop : Mme GRANLUND Hanna - Prod : Mme SMID Olga Meilleur de Race
2e EXCELLENT RCACS - RCACIB GOLD MONARH OCEAN BREEZE Prop : Mme KNYSHEVA Iryna - Prod : Mme KNYSHEVA Iryna
3e EXCELLENT JUGER EDELWEISS GUARDIAN ANGEL Prop : M. KNUT Mihhail - Prod : Mme M. KNUT Julia et Mihhail
4e EXCELLENT NENNYSKY DREAM DEBUSSY Prop : M. Mme LAHANA Jacques et Christine - Prod : Mme MAYNE-GENARD Fernande
- TRES BON DEMOCRAT KIAORA Prop : Mme FOLGET KLIMOVA Lenka - Prod : Mme FOLGET KLIMOVA Lenka

Skye Terrier Classe VETERAN MALE Juge : M. ESCOFFIER Jean-Louis
- Pas encore jugé

Skye Terrier Classe CHAMPION FEMELLES Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT FINNSKY HOPEFULL Prop : Mlle KITTI Carina - Prod : MM. DAHLBOM / KITTI
1er EXCELLENT SKYEWALKER´S KEEP ON ROCKIN´ Prop : Mme BERGSTROM Tina Toft - Prod : Mme BERGSTROM Tina Toft
3e EXCELLENT OF SKYELINE DREAM WITH ME Prop : Mme SAINIO Kirsi - Prod : Mme SAINIO Kirsi
4e TRES BON NENNYSKY DREAM FIRSTLADY Prop : M. Mme LAHANA Jacques et Christine - Prod : Mme MAYNE-GENARD Fernande
- ABSENT SOLANA BELLA CIELO Prop : Mme CALISTRI Laura - Prod : Mme SHIUE Michelle
- ABSENT SOLITAIRE'S ERIN SHORE Prop : Mme M. RASTEDTER Claudia / PEPER Wilfried - Prod : M. HAEHN Peter
- ABSENT WIRLWIND CELINA OF MORNINGSKY Prop : Mme SPINNROCK Elke - Prod : Mme SPINNROCK Elke

Skye Terrier Classe INTERMEDIAIRE FEMELLES Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT CACS - CACIB OLIVIA VICTORY TO FLANAGAN Prop : Mme KANASOVA Martina - Prod : Mme SMID Olga
2e EXCELLENT BULKWHEATER'S CRITIL'S CHOICE Prop : Mmes SAHARI Daniela / GRANLUND Hanna - Prod : Mme GRANLUND Hanna
- BON SKYEWALKER'S LAYLA Prop : Mlle LE MESTRE Nolwenn - Prod : Mme BERGSTROM Tina
- ABSENT SKYEWALKER´S LONG TALL SALLY Prop : Mme BERGSTROM Tina Toft - Prod : Mme BERGSTROM Tina Toft

Skye Terrier Classe JEUNE FEMELLES Juge : M. ESCOFFIER Jean-Louis
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé

Skye Terrier Classe OUVERTE FEMELLES Juge : M. STEFANESCU Cristian
1er EXCELLENT RCACS - RCACIB SKYEWALKER´S JAZZY JAZZ Prop : Mme BERGSTROM Tina Toft - Prod : Mme BERGSTROM Tina Toft
2e EXCELLENT DANCING DOLL OF MORNINGSKY Prop : Mme SPINNROCK Elke - Prod : Mme SPINNROCK Elke
3e EXCELLENT JUGER EDELWEISS COSA NOSTRA Prop : M. KNUT Mihhail - Prod : Mme M. KNUT Julia et Mihhail
4e TRES BON KIAORA DREAM CHANGE Prop : M. Mme DROCHON Philippe et Nathalie - Prod : Mme KLIMOVA Lencka
- ABSENT ZOE DELL'ANTICA CALEDONIA Prop : Mme CALISTRI Laura - Prod : Mme CALISTRI Laura
- ABSENT DIVONA DE CYNOPOLIS Prop : Mme DUTRIEUX Reine - Prod : Mme MAITRE Michelle
- ABSENT FINNSKY KRYSTAL Prop : Mlle KITTI Carina - Prod : M. DAHLBOM / KITTI

Skye Terrier Classe VETERAN FEMELLES Juge : M. ESCOFFIER Jean-Louis
- Pas encore jugé
- Pas encore jugé
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ela
Weteran


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 8575
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kłodzko

PostWysłany: Pon 14:32, 11 Lip 2011    Temat postu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5qsveGw9bJ4#at=92
Powrót do góry
Zobacz profil autora
beata
Zaangażowany


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 2611
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Nowy Sacz

PostWysłany: Pon 14:57, 11 Lip 2011    Temat postu:

Elu dziekuje ,ze pokazalas chociaz przez chwile jednego Skye .
wygraly znowu te same rasy co na innych wystawach jak obserwuje . Westiki sa juz tak opularne jak Yorki.
Razz Rolling Eyes Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Majka
Zaangażowany


Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 629
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 16:54, 11 Lip 2011    Temat postu:

No no no foksik wygrał grupę, czy wie ktoś może co to jest za pies? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PS
Zaangażowany


Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 338
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 17:57, 11 Lip 2011    Temat postu:

Majka napisał:
No no no foksik wygrał grupę, czy wie ktoś może co to jest za pies? Very Happy

wie Very Happy
AFTERALL PAINTING THE SKY
Fox-Terrier à poil dur en classe CHAMPION femelle
1er EXCELLENT CACIB Meilleur de Race - Meilleur de son groupe
Propriétaire : MM. MALZONI Vktor / STEEL Tony - Producteur : M. Mme PERTUIT A. J. / SEATON Betty
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Terierkowo Strona Główna -> Wystawy / Archiwum wystaw / Wystawy 2011 / Zagraniczne Podboje 2011 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island