Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
zadziorny
Administrator
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 42252
Przeczytał: 6 tematów
Skąd: Rybnik
|
Wysłany: Wto 16:04, 07 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|
 |
falka
Zaangażowany
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Śro 8:35, 08 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Anisha napisał: | [link widoczny dla zalogowanych] z dzisiejszego gg  | ależ to motywujące
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Ravena
Weteran
Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 1784
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Gdynia
|
Wysłany: Śro 9:29, 08 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Anisha napisał: | ... czy tylko mnie się wydaje, że te dwie erdelki takie jakieś "spowolnione" były? Po prostu to ja mam dzikusa, tak?  |
Aniu - też zadawałam sobie kiedyś podobne pytania, ale obserwuję psy pracujące z dziećmi. Wszystkie, bez względu na charakter "przejmują" energię danej sytuacji.
Moja Milka spokojna nie jest, na zajęciach biega, skacze i szczeka do utraty psiego tchu. Ale na spotkaniach z dziećmi, które np. boją się psów potrafi całą godzinę leżeć cichutko. Wystarczy jednak minimalny gest, spojrzenie lub słowo zachęcające do brykania, by pies poderwał się do akcji.
Zwierzaki po prostu wiedzą, jak należy się zachować
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Gosia_i_Luka
Weteran
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 2877
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Śro 18:21, 08 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
falka napisał: | Anisha napisał: | [link widoczny dla zalogowanych] z dzisiejszego gg  | ależ to motywujące  |
Brr, ja miałam serce w gardle, czy tu chuchro przeżyje.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
falka
Zaangażowany
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw 8:16, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Gosia_i_Luka napisał: | falka napisał: | Anisha napisał: | [link widoczny dla zalogowanych] z dzisiejszego gg  | ależ to motywujące  |
Brr, ja miałam serce w gardle, czy tu chuchro przeżyje.  |
Ej no nie wyglądało na tak kruche i nie wpadło mi do głowy, że właściciel mógłby na takie coś pozwolić. Sądziłam, że raczej to jest nagranie nie pierwszej takiej akcji i z góry wiedziano, że psię się nie poddaje i... potrafi.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Jaśka
Zaangażowany
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 2119
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Kołobrzeg
|
Wysłany: Czw 11:24, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Poziomki powstają przez przewracanie pionków.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Flaire
Weteran
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 10529
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Czw 13:03, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
falka napisał: |
Ej no nie wyglądało na tak kruche i nie wpadło mi do głowy, że właściciel mógłby na takie coś pozwolić. Sądziłam, że raczej to jest nagranie nie pierwszej takiej akcji i z góry wiedziano, że psię się nie poddaje i... potrafi. | Kamera była zainstalowana statycznie... Ja zgaduję, że psy wydostawały się zza bramki podczas nieobecności właściciela i on zainstalował kamerę, żeby zobaczyć, w jaki sposób...
|
|
Powrót do góry |
|
 |
falka
Zaangażowany
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw 14:45, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Flaire napisał: | falka napisał: |
Ej no nie wyglądało na tak kruche i nie wpadło mi do głowy, że właściciel mógłby na takie coś pozwolić. Sądziłam, że raczej to jest nagranie nie pierwszej takiej akcji i z góry wiedziano, że psię się nie poddaje i... potrafi. | Kamera była zainstalowana statycznie... Ja zgaduję, że psy wydostawały się zza bramki podczas nieobecności właściciela i on zainstalował kamerę, żeby zobaczyć, w jaki sposób... |
Hmmm... tak sobie myślę, że jeśli masz rację, to rzeczywiście to NIE byłoby śmieszne. W końcu one się nie tyle wydostały, co "wyłamały" płotek (znaczy się jeden z nich ).
Jakbym raz zobaczyła przewrócony płotek, to w życiu więcej bym nie zastosowała czegoś takiego więcej w taki sposób i na dodatek po to, by to nagrać :-O
Może rzeczywiście trochę naiwna jestem skoro mi się wydaje, że ktoś inny też by w ten sposób myślał? :/ a może mam obsesję na punkcie sprawdzania... zawsze jak wychodzę to robię obchód najpierw, żeby mieć pewność, że nic na psa nie spadnie, nic się nagle nie otworzy itp. ani nie dostanie się tam, gdzie nie powinien.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Czarna
Weteran
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 12160
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Czw 14:54, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Linie na globusie (czyt: siatka kartograficzna) to południki i północniki
Co do nagrania, to pewnie właściciel nie miał pojęcia jak to się odbywa, dlatego zainstalował kamerę (psy przecież mogły np wspólnie obalać płotek łapkami...) a po obejrzeniu, albo zmienił płotek albo przestał go używać w ogóle
|
|
Powrót do góry |
|
 |
Flaire
Weteran
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 10529
Przeczytał: 0 tematów
|
Wysłany: Czw 15:27, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
ginger napisał: |
Co do nagrania, to pewnie właściciel nie miał pojęcia jak to się odbywa, dlatego zainstalował kamerę (psy przecież mogły np wspólnie obalać płotek łapkami...) a po obejrzeniu, albo zmienił płotek albo przestał go używać w ogóle  | Tak właśnie myślę - myślę, że zainstalował kamerę, żeby zobaczyć, w jaki sposób one się wyłamują i dowiedzieć się, co poprawić w płotku, żeby uniknąć ucieczek.
|
|
Powrót do góry |
|
 |
falka
Zaangażowany
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw 15:33, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
ginger napisał: | Linie na globusie (czyt: siatka kartograficzna) to południki i północniki |
Hehehe takie to przekonujące, że aż przez chwilę nie mogłam się równoleżników w pamięci dokopać
ginger napisał: |
Co do nagrania, to pewnie właściciel nie miał pojęcia jak to się odbywa, dlatego zainstalował kamerę (psy przecież mogły np wspólnie obalać płotek łapkami...) a po obejrzeniu, albo zmienił płotek albo przestał go używać w ogóle  |
No oby a tak czy inaczej - ogromnie motywujące to było prawdziwa "walka do końca"
Północniki sprawiły, że mnie naszło na zajrzenie w humor z zeszytów szkolnych ale muszę przestać bo nie idzie zachować ciszy...
Przykłady:
"Joanna d'Arc była jedyną dziewicą we Francji, za co też poniosła karę."
"Husarz to osoba jeżdżąca na koniu z wielkimi skrzydłami. Wydawał takie dźwięki, że konie uciekały."
"Kolumb zobaczył u nagich Indian wisiorki ze szczerego złota."
"Król Ludwik XIV żył w pięknym stylu, który do dziś nie zaginął i można go kupić w komisie."
"Kupcy węgierscy rozkładali na straganach swoje interesy i oglądali w jakim są stanie."
"Największym błędem Bolesława Krzywoustego było to, że podzielił swoich synów na pięć części."
"Nasze plemiona przed przyjęciem chrztu zachowywały się jak normalni ludzie."
"Papieże zawsze mieszkali w Rzymie. Z ojca na syna żyli w celibacie. Pierwszy papież nazywał się Romulus."
"Rycerz średniowieczny składał się z głowy, zbroi i konia, który stawał na każde zawołanie."
"Sobieski kochał Marysieńkę, ale ciągnęło go do Turków."
"W czasach przedhistorycznych nasi przodkowie żyli w jaskiniach, które były gniazdami cywilizacji. Później zaczęli budować szałasy, nie mieli ubrań, nawet koszul, tylko dziury na przepuszczanie dymu. Rozporządzali bardzo prymitywnymi narzędziami do założenia rodziny."
"W roku 1768 Francja kupiła Korsykę - na trzy lata przed urodzeniem Napoleona, aby mieć pewność, że będzie on Francuzem."
"W Średniowieczu drogi były tak wąskie, że mogły się minąć najwyżej dwa samochody."
"Rej powiedział, że Polacy nie gęsi, ale gęgać umieją."
"Już Rej pisał po polsku, ale dopiero Kochanowski pokazał, jaki ma język."
"Słowianie mieszkali w drewnianych domach z których dym wychodził mniejszymi a Słowianie większymi otworami."
"Fraszka powstała siedząc pod lipą."
"Te fraszki można czytać z przodu i z tyłu. Z przodu pochwalą kobiety, a gdy się je czyta z tyłu, to kobiety są zhańbione."
"Paleolit to okres historyczny występujący w epoce kamienia, żył do 90000 r."
"Matejko namalował "Bitwę pod Grunwaldem" chociaż ani razu jej nie widział w telewizji."
---edit (nie mogłam się powstrzymać.. jeszcze te dwa:)
"Zostawiam to na los pastwy."
"Po zebraniu makulatury, sprzedaliśmy ją razem z panią."
Ostatnio zmieniony przez falka dnia Czw 15:35, 09 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz
|
|
Powrót do góry |
|
 |
zadziorny
Administrator
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 42252
Przeczytał: 6 tematów
Skąd: Rybnik
|
Wysłany: Czw 18:24, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Będziesz mnie miała na sumieniu
|
|
Powrót do góry |
|
 |
parsonek
Weteran
Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 1500
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: okolice Szczecina
|
Wysłany: Czw 18:47, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
bosssskieeeee
|
|
Powrót do góry |
|
 |
adrianas_dogs
Weteran
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 3838
Przeczytał: 0 tematów
Skąd: Płock
|
Wysłany: Czw 20:58, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
Dostałam dziś na maila
[link widoczny dla zalogowanych]
Anisha napisał: | [link widoczny dla zalogowanych] z dzisiejszego gg  |
A mi link nie działa
|
|
Powrót do góry |
|
 |
zadziorny
Administrator
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 42252
Przeczytał: 6 tematów
Skąd: Rybnik
|
Wysłany: Czw 22:41, 09 Wrz 2010 Temat postu: |
|
|
adrianas_dogs napisał: | Anisha napisał: | [link widoczny dla zalogowanych] z dzisiejszego gg  |
A mi link nie działa  |
U mnie działa bez problemu
|
|
Powrót do góry |
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|